CASTING

FOTOMODELING - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované reklamné a produktové fotenie pre klienta (očná optika) hľadáme ženy: brunet/ryšavé typy vlasov, muži: tmavšie typy vlasov. Prioritne hľadáme charizmatických fotomodelov, ktorí majú výrazné črty tváre, plné pery, výrazný pohľad (ideálne zelené a modré oči, nie je podmienkou). Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 24.09.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 22.09.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 340€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy a mužov vo veku od 18 do 25 rokov a s výškou postavy od 170cm.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v PIATOK t.j. 21.9.2017 o 15:00 hodine. Termín fotenia: 24.9.2018 (1 deň) v čase od 8:00 do 14:00 hodiny v ateliéri Bratislava - presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe.Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "OPTIKA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výška postavy +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoje AKTUÁLNE fotografie (2x portrét + 2x postava + fotobook, ak ním disponujete)! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu 22.9. dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac