CASTING

KOMPARZ - FUTBALISTI

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu pre TV JOJ s názvom EINSTEIN, hľadáme chlapcov, ktorí stvárnia futbalový tím na tréningu.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 20.04.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 20.04.2022

Miesto: BRATISLAVA - DÚBRAVKA

Honorár: 30 €

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme chlapcov vo veku od 10 do 13 rokov, ktorí stvárnia futbalový tím na tréningu. 


Vyžadujeme priniesť vlastnú futbalovú obuv určenú na umelé trávnaté plochy.

Lisované kopačky/turfy alebo obuv bez hrotov a kolíkov Doplňujúce informácie

Nakrúcanie sa uskutoční dňa 20.4. t.j. streda v čase od cca 7:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - Dúbravka.  Nakrúcanie je honorované sumou 30eur/osoba (cesta sa neprepláca, ideálne pre domácich alebo z okolia).


Vybraným uchádzačov sa ozveme formou potvrdzovacieho emailu s podrobnejšími informáciami, najneskôr do 18.4. - 18:00 hodiny večer. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac