CASTING

FOTOMODELING - ''POP''

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie pre e-shop a katalóg klienta (slovenský výrobca pracovných odevov a pomôcok), hľadáme sympatických modelov pre potreby prezentácie zimnej kolekcie.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 29.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.10.2022

Miesto: Poprad

Honorár: 300€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 25 do 45 rokov mohutnejšej stavby tela, na výške postavy nezáleží. Dlhšie vlasy a fúzy sú výhodou, nie podmienkou. Vyžaduje sa zdravé sebavedomie pred fotoaparátom.

Doplňujúce informácie

Pôjde o exteriérové fotenie novej kolekcie zimného oblečenia  a pomôcok, prevažne pre remeselníkov. PRÁVA - doživotná licencia na použitie vytvorených fotografií. Fotenie v čase od 8:00 do 16:00 hodiny. Miesto fotenia: Poprad - Tatry, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 300€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 27.10. o 11:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac