CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''KV''

OSOBNÝ

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, dievčatá a dámy vo veku od 16 do 35 rokov, ktoré túžia po zmene účesu a sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie nových vlasových trendov.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 11.06.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.06.2022

Miesto: Karlové Vary

Honorár: 125€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a dámy vo veku od 16 do 35 rokov s výškou postavy minimálne: 163 cm, s rôznou dĺžkou a farbou vlasov.

Vyžadujeme ovládať chôdzu na podpätkoch (aspoň trochu). 

Doplňujúce informácie

Osobný casting sa uskutoční 10.6. t.j. piatok o 10:00 hodine v Prahe.


Vlasový event sa uskutoční 11.6.2022 v Karlových Varoch, venovaný bude kreatívnym účesom a farbeniu vlasov pod vedením britských kaderníkov Hooker&Young. Pre tento event sú vhodné vlasy rôznej dĺžky a farby. Získaj profesionálne skúsenosti a trendy účes. Všetko sa dá prispôsobiť, takže netreba sa obáváť. Účasť je honorovaná. Zabezpečíme odvoz z Prahy a späť, ubytovanie a stravu v hoteli pre modelov počas doby trvania vlasového eventu. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac