CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA TV JOJ

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov, hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili rôzne postavy okoloidúcich ľudí. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 03.02.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.02.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 25€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži, ženy a deti rôznych vekových kategórii.

Doplňujúce informácie

Na pripravované nakrúcanie obrazov, hľadáme väčší počet komparzistov, mužov, ženy a deti rôznych vekových kategórií, ktorí by stvárnili rôzne postavy okoloidúcich ľudí. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie. Nakrúcanie v čase od 8:30 do 10:30 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - Staré mesto - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom a v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "RiverPark" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Upozorňujeme uchádzačov, že emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v nedeľu t.j. 2.2. o 14:00 hodine). Potvrdzujúce emaily a SMS správy prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac