CASTING

REKLAMNÉ FOTENIE - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované katalógové fotenie pre známu španielskú odevnú značku, hľadáme DIEVČATÁ a CHLAPCOV s prírodne tmavými hustými a navyše kučeravými vlasmi (vhodné pre všetky etniká). Požiadavky: fotogenický typ, chuť spolupracovať v uzavretom priestore (v ateliéri).

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 03.02.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 29.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 240€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Dievčatá a chlapci vo veku od 3 do 6 rokov.

Doplňujúce informácie

ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií detí sa uskutoční v PONDELOK 29.1.2018! Callback / Kostýmová skúška: 31.1. (streda) v BRATISLAVE Termín fotenia: 3.2. (sobota) v BRATISLAVE Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "CURLY" na emailovú adresu: casting@komparz.tv . V samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • výška • mesto bydliska • telefónne číslo zákon. zástupcu Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie dieťaťa (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskrôr v pondelok podvečer). *Prosíme rodičov už zaregistrovaných detí v databáze Komparz.tv, aby nereagovali na túto ponuku. Všetky vhodné typy z našej databázy už boli preposlané klientovi.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac