CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ¨ZSE¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamného spotu pre klienta (nadácia ZSE), hľadáme sympatických chlapcov, ktorí sa neboja kamery. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 08.06.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 04.06.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme chlapcov vo veku od 7 do 12 rokov, na výške postavy a farbe vlasov nezáleží. Skúsenosť spred kamery je výhodou, nie podmienkou. 

Doplňujúce informácie

Nepôjde o celodenné nakrúcanie. Miesto nakrúcania: Bratislava - bližšie organizačné informácie obdržia vybraní chlapci emailom. Honorované sumou 70€ (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 8.6. o 10:00 hodine). Vopred ďakujeme za prejavený záujem.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac