CASTING

ÚČINKUJÚCI DO TV RELÁCIE - ''NÁKUPNÉ MANIAČKY''

OSOBNÝ

Na obrazovky televízie JOJ sa vracia legendárna šou Nákupné maniačky. Ak rady nakupujete a ešte radšej sa pekne obliekate, neváhajte a prihláste sa!

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.10.2021

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 31.12.2021

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a ženy z rôznych kútov Slovenska, ktoré milujú módu a rady by v nákupnej šou účinkovali. 

Doplňujúce informácie

Povinnosťou súťažiacej je splniť zadanie stylistu a na vyhlásenú tému zostaviť svoj súťažný outfit z poskytnutého rozpočtu. Všetko oblečenie a doplnky, ktoré si súťažiaca počas súťaže z poskytnutého rozpočtu zakúpi, si ponecháva.  Účinkovanie v programe je honorované.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac