CASTING

ÚČINKUJÚCI DO TV RELÁCIE - ''NÁKUPNÉ MANIAČKY''

OSOBNÝ

Na obrazovky televízie JOJ sa vracia legendárna šou Nákupné maniačky. Ak rady nakupujete a ešte radšej sa pekne obliekate, neváhajte a prihláste sa!

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.10.2021

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.09.2024

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme dievčatá a ženy z rôznych kútov Slovenska, ktoré milujú módu a rady by v nákupnej šou účinkovali.

Doplňujúce informácie

Povinnosťou súťažiacej je splniť zadanie stylistu a na vyhlásenú tému zostaviť svoj súťažný outfit z poskytnutého rozpočtu. Všetko oblečenie a doplnky, ktoré si súťažiaca počas súťaže z poskytnutého rozpočtu zakúpi, si ponecháva.  Účinkovanie v programe je honorované.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac