CASTING

HOSTESSING - ''MODDOM''

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (medzinárodnom veľtrhu nábytku MODDOM), hľadáme komunikatívne ženy a mužov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 19.10.2022

Dĺžka účinkovania: 4 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.10.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 60€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komunikatívne ženy a mužov vo veku od 18 do 30 rokov. Anglický jazyk výhodou, nie podmienkou. Kostým: pre ženy sa vyžaduje priniesť so sebou čierné lodičky s podpätkom, čierné nohavice (košeľa zabezpečená), pre mužov čierné topánky, čierné nohavice (košeľa zabezpečená).


Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia hostí, propagácia produktov a služieb, práca s tabletom. Event sa uskutoční v Incheba Expo Bratislava. Honorované sumou 60€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 10:00 do 18:00 hodiny (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia, zabezpečený obed). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr 1.10. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac