CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''UNIQ''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie reklamnej kampane pre klienta (súkromná poisťovňa), hľadáme komparzistov: ženy a mužov, ktorí stvárnia rôzne postavy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 09.09.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.09.2021

Miesto: Žilina

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatické ženy vo veku od 35 do 60 rokov a sympatických mužov vo veku od 40 do 60 rokov. Na výške postáv a vzhľade nezáleži. Účinkujúci budú na obraze bez textu.


Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Žilina - centrum mesta, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v stredu t.j. 8.9. o 10:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac