CASTING

HOSTESS BRNO - DESIGN LIGHT

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (český výrobca designového osvetlenia), hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 30 rokov, ktoré by sa zhostili úlohy hostesky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 19.03.2019

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 15.03.2019

Miesto: Brno

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 30 rokov. Podmienka: základná znalosť technológií (práca so smartfónom, iPadom). Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou.

Doplňujúce informácie

Náplň práce: komunikácia a registrácia klientov, propagácia ponúkaných produktov a služieb (samozrejmosťou je zaškolenie pred samotným eventom). Event sa uskutoční v Brnianskom výstavisku, Výstaviště 405/1, 603 00 Brno-střed, Česko. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 9:00 do 17:00 hodiny (zabezpečené občerstvenie)

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac