CASTING

HOSTESS / PROMO - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravovanú výstavu luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALÓN, hľadáme komunikatívne ženy a mužov. Podmienka: znalosť anglického alebo francúzskeho jazyka na komunikatívnej úrovni, základná znalosť technológií (práca so smartfónom, iPadom).

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 24.04.2018

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.04.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 20 do 35 rokov.

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční na výstavisku INCHEBA Expo Bratislava. Honorované sumou 10€/hodina. Pracovná doba od 9:30 hod. (cca 8 hodín, zabezpečený obed a občerstvenie). Náplň práce: komunikácia a registrácia zahraničných zákazníkov, propagácia ponúkaných produktov a služieb. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "AUTOSALON" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +znalosť c.j. +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (uprednostňujeme uchádzačov, ktorí môžu počas všetkých dní).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac