CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - BRATISLAVA

ONLINE

a pripravované fotenie reklamnej kampane pre klienta (výrobca náplasti pre deti), hľadáme chlapcov. Prioritne hľadáme dieťa, ktoré nebolo tvárou žiadnej reklamnej kampane, ktoré sa nehanbí cudzích ľudí a jeho výhodou je prirodzené vystupovanie. Samotné fotenie v rozsahu maximálne 4-5 hodín vo fotoštúdiu v Bratislave.

Určené pre: deti

Dátum účinkovania: 04.08.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 02.08.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 350€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Chlapci vo veku od 4 do 5 rokov s polodlhými blond vlasmi a s modrými očami.

Doplňujúce informácie

Pokiaľ máte o projekt pre vaše dieťa záujem, napíšte email s predmetom "BAYER" v samotnom emaile uveďte požadované informácie: • celé meno • ročník narodenia • mesto bydliska • telefónne číslo zákon. zástupcu Emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! Na konci emailu nezabudnite priložiť AKTUÁLNE fotografie dieťaťa (ideálne tvár + celá postava), dbajte na kvalitu fotografie, max. 1 mesiac starú! na emailovú adresu: casting@komparz.tv (emaily posielajte do štvrtka t.j. 2.8.2018 do 12:00 hodiny). Rodičov vybraných detí budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (vo štvrtkok t.j. 2.8. po 18:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac