CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''SS23''

OSOBNÝ

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky a modelov, ktorí sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie vynoveného radu farieb určeného moderným strihom vlasov pre rok 2023.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 19.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 18.03.2023

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 16 do 45 rokov s prirodzeným vzhľadom a pokiaľ možno prírodnými vlasmi. Rovné vlasy, vlnité vlasy, kučeravé vlasy, jemné vlasy, hrubé (silné) vlasy (vhodné pre všetky enitká a typy). Na farbe vlasov nezáleží. Upravíme do prirodzeného vzhľadu a strihu podľa vizuálu, po dohode s modelkou/modelom.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční 19.3.2023 (nedeľa) v Bratislave, venovaný bude moderným úžasným strihom so skvelými možnosťami následnej úpravy - Strihy typu Mullet, Shaggy hair style, Curtain bangs.

 

Seminár povedú naši Ambasadori Martin Loužecký a Ján Hlaváček zo salónu Hairthusiasts v Prahe. Účasť je honorovaná, strava zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac