CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''HYDRO''

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane pre klienta (Paddleboard centrum), hľadáme komparzisotv, ktorí stvárnia rôzne postavy návštevníkov rekreačného strediska.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 15.07.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 14.07.2022

Miesto: Liptovský Mikuláš

Honorár: 45€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 40 rokov. Na výške postavy nezáleží. Upozorňujeme, že pôjde o scény na otvorenej vode. Uprednostňujeme uchádzačov so znalosťou plávania a skúsenosťami s Paddleboardom (nie je to podmienkou).


Doplňujúce informácie

Fotenie sa uskutoční pod drobnohľadom profesionálov, každý účastník obdrží krátke profesionálne školenie. Miesto fotenia: Liptovský Mikuláš okolie, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 45€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom s obsahom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 14.7. o 10:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac