CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA (SERIÁL TRHLINA)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili postavy policajtov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 25.03.2018

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.03.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži vo veku od 30 do 40 rokov.

Doplňujúce informácie

Podmieka: vyžaduje sa vodičské oprávnenie skupiny b (nakrúcanie obrazov na cestách BA - okolie). Nakrúcanie v nočných hodinách v čase od 21:00 hodiny (max. 3 hodiny). Miesto nakrúcania: Bratislava a okolie. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "POLICAJT" v samotnom emaile uveďte: +dátum komparzu (môžete uviesť aj obidva dni) +celé meno +výška +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a emailom ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac