CASTING

HOSTESSING - ¨CARPET¨

ONLINE

Na pripravovaný event v showroome klienta (slovenský výrobca luxusných kobercov), hľadáme hostesky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 12.07.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.07.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 26 rokov, ktoré by sa zhostili úlohy hostesky. Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou. Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov a výpomoc pri obsluhe hostí. Kostým: vyžaduje sa priniesť so sebou čierné lodičky s podpätkom, čierné nohacive (košeľa zabezpečená). 

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční v showroome v Bratislave. Honorované sumou 100€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 12:00 do 21:00 hodiny (zabezpečené občerstvenie). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr 10.7. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac