CASTING

HOSTESSING - ¨CARPET¨

ONLINE

Na pripravovaný event v showroome klienta (slovenský výrobca luxusných kobercov), hľadáme hostesky.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 12.07.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.07.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy vo veku od 18 do 26 rokov, ktoré by sa zhostili úlohy hostesky. Znalosť anglického jazyka je výhodou, nie podmienkou. Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov a výpomoc pri obsluhe hostí. Kostým: vyžaduje sa priniesť so sebou čierné lodičky s podpätkom, čierné nohacive (košeľa zabezpečená). 

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční v showroome v Bratislave. Honorované sumou 100€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 12:00 do 21:00 hodiny (zabezpečené občerstvenie). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr 10.7. o 14:00 hodine).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac