CASTING

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''NATURAL''

ONLINE

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá dámy a pánov so šedivými vlasmi, ideálne celé šedivé vlasy (prírodzené). Zverte svoje vlasy do rúk profesionálov, pretože teraz je ten správny čas na zmenu!

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 27.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 27.03.2023

Miesto: Bratislava

Honorár:

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy  a mužov vo veku od 35 do 65 rokov, nevyžadujú sa žiadne predošlé skúsenosti.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční 27.3.2023 (pondelok) v Bratislave, venovaný bude prirodzeným lookom. Účasť je honorovaná, strava zabezpečená.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac