CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ''ASU''

ONLINE

Hľadáme osobnosti pre zaujímavé role v našom novom reklamnom projekte, kde potrebujeme zhmotniť dve konkrétne postavy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 09.08.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.08.2023

Miesto: Bratislava

Honorár: 400€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Prvá postava je muž ázijského pôvodu (Čína, Vietnam, Japonsko, Kórea) vo veku približne 40-60 rokov, ktorý by mohol stvárňovať zdvorilého, ale aj vtipného šoféra. Ak máte príjemné vystupovanie a humor je súčasťou vášho charakteru.


Druhá postava je žena ázijského pôvodu (Čína, Vietnam, Kórea) vo veku približne 50-60 rokov, ktorá by dokázala stvárniť prísne vyzerajúcu učiteľku čínštiny. Ak ste autoritatívna, prísná, ale zároveň spravodlivá osoba, neváhajte a prihláste sa.

Doplňujúce informácie

Samozrejme, ak sa vo vás nájde niekto mladší alebo starší, kto by dokázal splniť požiadavky na tieto role, neváhajte a prihláste sa.


Nakrúcanie bude prebiehať v stredu t.j. 9.8. v Bratislave. Bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 400€. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 8.8.. o 10:00 hodine).


Tešíme sa na vašu spätnú väzbu a sme zvedaví, či nájdeme medzi vami naše nové hviezdy.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2023-08-16

Druhá séria Ruže pre nevestu je pred dverami!

S televíznou obrazovkou sa spája vzrušenie, napätie, ale najmä príbeh. Príbeh, ktorý vás vtiahne do deja a nechá vás napäté až do poslednej minút...

čítať viac
2023-08-08

Varenie, zábava a tvoja cesta k popularite – účinkuj v relácii Bez servítky!

Nenechajte si ujsť túto výnimočnú príležitosť, oslovte široké publikum a predstavte sa svetu v plnej paráde! Zviditeľnite sa prostredníctvom telev...

čítať viac