CASTING

KOMPARZ DO VIDEOKLIPU - NITRA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie hudobného videoklipu (slovenský interpret / žáner hip-hop), hľadáme nasledujúce postavy komparzistov:
1. 2x ''policajný vyšetrovateľ'' (scénky v paneláku a v exteriéri).
2. ''pracovníci SBS'' (scénka: jazda v transportéri, vyžaduje sa vodičské oprávnenie skupiny b).
3. ''zlodeji''. Kostýmy sú zabezpečené.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 01.04.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.03.2018

Miesto: Nitra

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži od 27 do 45 rokov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v prvý aprílový týždeň. Miesto nakrúcania: Nitra a okolie. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "MARCI" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +výška +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac