CASTING

REKLAMA - MLADÝ PÁR

ONLINE

Do pripravovanej reklamy pre klienta (nezisková organizácia) hľadáme dievča a chlapca vo veku 18- 28 rokov. Vítaný zaujímavý výzor tváre, normálna až štíhla postava, na dĺžke/farbe/strihu vlasov nezáleží.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 12.06.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 11.06.2023

Miesto: Jakubov - Záhorie

Honorár: 150€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme:


1. Dievča vo veku 18- 28 rokov. Vítaný zaujímavý výraz tváre, normálna až štíhla postava, na dĺžke/farbe/strihu vlasov nezáleží.


2. chlapca vo veku 18-28 rokov, osobnosť nemusí byť model, normálna až štíhla postava, na dĺžke/farbe/strihu vlasov nezáleží. 


Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Doplňujúce informácie

Nakrúcanie sa uskutoční v pondelok 12.6 na Záhorí - Jakubov, v poobedných hodinách.

Nakrúcanie bude trvať približne 4 hodiny. Honorár za účinkovanie je 150eur/osoba. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať najneskôr do 10.6. telefonicky.


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac