CASTING

CASTING - SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''BA''

ONLINE

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie Jeseň/Zima 2021.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 06.10.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.10.2021

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 16 do 50 rokov. Pre tento seminár sú vhodné ženy s farbenými blond vlasmi alebo s odrastom svojich prirodzených vlasov v odtieni svetlohnedá až hnedá, s vlasmi rôznych dĺžok. Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční ​6​​.​910.20​21​ (​streda) v ​Bratislave, venovaný bude prirodzeným lookom a luxusným blond odtieňom. Finálne účesy je vždy na dohode s kaderníkom, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to. Všetko sa dá prispôsobiť, výsledku sa netreba obávať.


Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, finančnú odmenu. Strava pre modelky je počas vlasového seminára zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac