CASTING

CASTING - SCHWARZKOPF PROFESSIONAL - ''BA''

ONLINE

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL: hľadá vlasové modelky, ktoré sú ochotné zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov pre potreby prezentácie novej kolekcie Jeseň/Zima 2021.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 06.10.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.10.2021

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 16 do 50 rokov. Pre tento seminár sú vhodné ženy s farbenými blond vlasmi alebo s odrastom svojich prirodzených vlasov v odtieni svetlohnedá až hnedá, s vlasmi rôznych dĺžok. Na casting nepotrebuješ žiadnu prípravu ani skúsenosti.

Doplňujúce informácie

Vlasový seminár sa uskutoční ​6​​.​910.20​21​ (​streda) v ​Bratislave, venovaný bude prirodzeným lookom a luxusným blond odtieňom. Finálne účesy je vždy na dohode s kaderníkom, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to. Všetko sa dá prispôsobiť, výsledku sa netreba obávať.


Získaj profesionálne skúsenosti, trendy účes, finančnú odmenu. Strava pre modelky je počas vlasového seminára zabezpečená.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac