CASTING

KOMPARZ - NITRA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie prezentačného videa pre základné školy, hľadáme komparzistov, ženy ktoré by stvárnili postavy študentiek študijného odboru kozmetička a vizážistka. Úlohou komparzu bude vystupovanie v škole a následne si budú skúšať odbornú prax v komzetickom salóne.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 19.07.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 17.07.2018

Miesto: Nitra

Honorár: 80€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Ženy vo veku od 17 do 19 rokov s výškou postavy nad 170cm.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:00 do 13:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Nitra - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. PRÁVA - neobmedzené použitie na internete a offline premietanie priamo na školských prezentáciách. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "SOSNT" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výška +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií (najneskôr v stredu dopoludnia).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac