CASTING

KOMPARZ PROMO SPOT – TATRANSKÁ LOMINCA

ONLINE

Na pripravované natáčanie videoprezentácie hotela, hľadáme komparzistov, so športovou postavou a s výškou postavy od 175cm, ktorí by stvárnili rôzne postavy návštevníkov hotela. Kedže budeme točiť aj obrazy v zime, vyžaduje sa špecifické oblečenie: zimné bundy, prechodové bundy, kožené bundy atď... presné informácie upresníme vybraným uchádzačom.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 23.06.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 21.06.2018

Miesto: Tatranská Lomnica

Honorár: 90€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 30 do 40 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 9:00 do 18:00 hodiny (POZOR! pôjde o celodenné natáčanie). Miesto natáčania: Tatranská Lomnica, 059 60 Vysoké Tatry - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "LOMNICA" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výšku postavy +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií (najneskôr v piatok t.j. 22.6. o 13:00 hodine). Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac