CASTING

KOMPARZ BRATISLAVA TVJOJ

ONLINE

Na zajtrajšie natáčanie obrazov, hľadáme sympatické mladé páry, ktoré stvárnia vedľajšie postavy v kaviarni. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 14.08.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 12.08.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Mladé páry vo veku od 25 do 30 rokov.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 9:00 do 12:00 hodiny. Miesto natáčania: Bratislava - Petržalka (pravdepodobne OC Aupark) - presné informácie o lokácií budeme rozposielať v SMS správe. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "KAVIAREN" v samotnom emaile uveďte +celé meno +výšku postavy +ročník naordenia +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom( najneskôr dnes t.j. 13.8. do 16:00 hodiny).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac