CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA (REKLAMNÝ SPOT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov pre klienta (pobočka zahraničnej banky), hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili postavy pracujúcich zamestnancov banky v kancelárií (typ: open-space office). Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 24.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 22.05.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 35€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži a ženy vo veku od 25 do 45 rokov.

Doplňujúce informácie

Vyžaduje sa elegantné / business oblečenie do práce (bez nadpisov a vzorov značiek!): MUŽI: obleky, košele, kravaty, spoločenské nohavice, čierne topánky. ŽENY: blúzky, košele, šaty, sukne, topánky na opätku. POZOR! nakrúcanie v nočných hodinách v čase od 21:00 do 1:00 hodiny rána nasledujúceho dňa. Miesto nakrúcania: Bratislava - Nové Mesto (presnú adresu upresníme v SMS správe). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "OFFICE" v samotnom emaile uveďte +celé meno +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom (najneskrôr v stredu do 14:00 hod.).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac