CASTING

HOSTESS/PROMO VIEDEŇ

ONLINE

Na pripravovaný koncoročný event pre klienta (americká spoločnosť v odbore informačných technológií), hľadáme veselé komunikatívne dvojice žien a mužov vo veku od 18 do 26 rokov a s výškou postavy nad 175cm, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 21.12.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 20.12.2018

Miesto: VIEDEŇ - RAKÚSKO

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme veselé komunikatívne dvojice žien a mužov vo veku od 18 do 26 rokov a s výškou postavy nad 175cm. Podmienka: vyžaduje sa komunikatívna znalosť anglického jazyka (základná). Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov, registrácia hostí, usádzanie hostí a výpomoc pri obsluhe hostí.

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční vo Viedni - zabezpečený transfer z Bratislavy do Viedne a späť. Honorované sumou 15€/hodina. Pracovná doba od 17:00 do 03:00 hodiny (cca 8-10 hodín, zabezpečená večera a občerstvenie)

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac