CASTING

HOSTESS/PROMO VIEDEŇ

ONLINE

Na pripravovaný koncoročný event pre klienta (americká spoločnosť v odbore informačných technológií), hľadáme veselé komunikatívne dvojice žien a mužov vo veku od 18 do 26 rokov a s výškou postavy nad 175cm, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 21.12.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 20.12.2018

Miesto: VIEDEŇ - RAKÚSKO

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme veselé komunikatívne dvojice žien a mužov vo veku od 18 do 26 rokov a s výškou postavy nad 175cm. Podmienka: vyžaduje sa komunikatívna znalosť anglického jazyka (základná). Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov, registrácia hostí, usádzanie hostí a výpomoc pri obsluhe hostí.

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční vo Viedni - zabezpečený transfer z Bratislavy do Viedne a späť. Honorované sumou 15€/hodina. Pracovná doba od 17:00 do 03:00 hodiny (cca 8-10 hodín, zabezpečená večera a občerstvenie)

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac