CASTING

REKLAMNÝ SPOT BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie krátkeho reklamného spotu pre klienta (súkromná akadémia vzdelávania), hľadáme sympatických mladých komparzisto: mužov a ženy vo veku od 20 do 35 rokov, ktorí by stvárnili postavy študentov.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 10.10.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.10.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatických mužov a ženy vo veku od 20 do 35 rokov, ktorí by stvárnili postavy študentov. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Doplňujúce informácie

Pôjde o jednoduché nakrúcanie s textom 1-2 vety na kameru (2 obrazy: 1. kancelária, 2. kaviareň). Nakrúcanie v čase od 9:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Šancová 48, 811 09 Bratislava - Staré mesto.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac