CASTING

REKLAMNÁ KAMPAŇ - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované fotenie reklamnej kampane fixačných krémov na zubnú náhradu pre klienta (globálna farmaceutická spoločnosť), hľadáme mužov a ženy vo veku od 50 rokov a s výškou postavy nad 160cm. Prioritne hľadáme ľudí, ktorí neboli tvárou žiadnej reklamnej kampane.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 16.11.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 14.11.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 460€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 50 rokov a s výškou postavy nad 160cm. Ženy: šedivá/blond všetky dĺžky vlasov. Muži: šedivé vlasy, plešina nie je prekážkou. Podmienka: vizuálne zdravý chrup, fotogenická tvár, zdravé sebavedomie, nehanbiť sa pózovať pred objektívom fotoaparátu.

Doplňujúce informácie

Samotné fotenie v rozsahu maximálne 4-6 hodín. Skúsenosti spred kamery sú výhodou, nie podmienkou. ONLINE CASTING na základe zaslaných fotografií sa uskutoční v Utorok t.j. 13.11.2018 o 18:00 hodine. Kostýmová skúška: 16.11. (piatok) o 8:00 hodine. Termín fotenia: 16.11. (piatok) od 9:30 do 14.30 hodiny.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac