CASTING

KOMPARZ DO FILMU

ONLINE

Do dvoch scén krátkého filmu hľadáme komparz a obsadenie maličkých postáv rôznych vekových kategórií. Pôjde o rýchle, jednoduché natáčanie bez textu, bez alebo s malým hereckým výkonom.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 10.09.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 08.09.2022

Miesto: Bratislava & Plavecký Štvrtok

Honorár: 15 – 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

● Natáčanie v Bratislave, 10. septembra, trvanie cca 1 – 2 hodiny. Hľadáme: Mladé dievča, vek približne 13 – 15 rokov (A); Dievča, vek približne 5 rokov (B); Ženu, vek 35 rokov a viac (C).


● Natáčanie v Plaveckom Štvrtku, okolo 10. septembra (dátum upresnený vzhľadom k počasiu, ide o scénu pri jazere), trvanie cca 1 hod. Odvoz z/do BA zabezpečíme. Hľadáme: Dievča, vek približne 7 rokov (D); Muža, vek 35 rokov a viac (E).

Doplňujúce informácie

V prípade scény pri jazere sú vítaní otec a dcéra (D, E) a pri dievčatách (B, D) sestry, keďže ide o tú istú postavu v rôznych časoch.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac