CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA (SERIÁL PRÁZDNINY ZIMNÝ ŠPECIÁL)

ONLINE

Na pripravované natáčanie hľadáme väčší počet komparzistov, ktorí by stvárnili postavy návštevníkov klziska. Podmienka: priniesť si so sebou vlastné korčule. Pôjde o natáčanie obrazov, kde komparzisti budú korčuľovať na ľade.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 24.01.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muži, ženy a deti rôznych vekových kategórií.

Doplňujúce informácie

Natáčanie v čase od 7:15 do 16:00 hodiny. Miesto natáčania: Klzisko - River Park, Dvořákovo nábrežie 7528/6, 811 02 Bratislava. V prípade záujmu napíšte email s predmetom "KLZISKO" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a SMS správou ohľadom bližších informácií. Potvrdzujúce SMS-ky prídu len vybraným uchádzačom (najneskrôr v utorok podvečer).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac