CASTING

KOMPARZ - BRATISLAVA (SERIÁL TRHLINA)

ONLINE

Na pripravované natáčanie hľadáme komparzistu, ktorý by stvárnili postavu vojaka Hlinkovej gardy. Pôjde o jednoduchý komparz rozdelený na dva dni.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 20.01.2018

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 19.01.2018

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Muž s výškou postavy medzi 177-180cm vo veku od 25 do 35 rokov. Podmienky: bez fúzov a brady, vlasy ostrihané na krátko, konfekčná veľkosť 50 - kvôli kostýmu.

Doplňujúce informácie

1.deň - 20.1.2018 - 30 min. fotenie v uniforme, TV JOJ, Brečtanová 1, 831 01 Bratislava 2.deň - 3.2.2018 - max. 2 hodinový komparz bez textu, Nitra okolie. V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "VOJAK" v samotnom emaile uveďte: +celé meno +ročník narodenia +tel. číslo +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! (emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame!) na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac