CASTING

FOTENIE DO FOTOBANKY - ''BUSINESS''

ONLINE

Na fotenie portrétov v biznis štýle pre fotobanku (Shutterstock), hľadáme rôzne typy mužov aj žien. Fotografie budú použité, ako ilustračné na komerčné využitie .

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 24.03.2023

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 24.03.2023

Miesto: Košice

Honorár: 100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatické typy vo veku od 25 do 45 rokov. Na výške postavy nezáleží. Vyžaduje sa zdravé sebavedomie a vystupovanie bez stresu s pózovaním pred fotoaparátom.


Doplňujúce informácie

Oblečenie zabezpečíme. Miesto fotenia: Košice - Staré Mesto, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 100€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 23.3. o 10:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac