CASTING

SERIÁL PROKURÁTORKA - SEKRETÁRKY

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie nového seriálu pre tv JOJ s názvom Prokurátorka, hľadáme ženy, ktoré stvárnia role sekretáriek, vyšetrovateliek v civile.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.03.2022

Dĺžka účinkovania: 7 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.03.2022

Miesto: Bratislava

Honorár: 30€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 30 do cca 45 rokov, ktoré by sa zhostili rolí sekretáriek, vyšetrovateliek v civile na policajnom oddelení. Pôjde o účinkovanie bez textu. 

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať v ateliéroch v Bratislave od 1.3.. do konca JÚNA. 

Vybrané ženy budeme potrebovať v rôznych dňoch, časoch a počtoch. V tejto chvíli vám konkrétne dátumy nevieme povedať. Budeme riešiť dostatočne vopred s každým vybraným. 


Honorár bude vždy závisieť od dĺžky nakrúcania v daný deň. 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac