CASTING

MODELING - STARÝ SMOKOVEC

ONLINE

Na pripravovaný fashion event pre klienta (exkluzívny distribútor profesionálnej vlasovej kozmetiky) hľadáme charizmatických vlasových modelov, ženy a mužov vo veku od 16 do 35 rokov s výškou postavy nad 170cm, ktorí túžia po zmene účesu a sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov. Pre tento vlasový event sú vhodné takmer všetky typy vlasov, rôznych dĺžok a farieb. Strihať sa nebude. Výsledne looky sa budú prispôsobovať po vzájomnej dohode s kaderníkmi, tak aby vám to pristalo a vystihovalo vás to.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 20.09.2019

Dĺžka účinkovania: dní

Dátum uzávierky castingu: 18.09.2019

Miesto: STARY SMOKOVEC

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatických vlasových modelov, ženy a mužov vo veku od 16 do 35 rokov s výškou postavy nad 170cm, ktorí túžia po zmene účesu a sú ochotní zveriť svoje vlasy do rúk profesionálov. Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie, skúsenosti s chôdzou po móle a pózovaním sú výhodou.

Doplňujúce informácie

Event sa uskutoční v čase od 9:00 do 21:00 hodiny. Miesto eventu: Grandhotel Starý Smokovec - presné informácie budeme rozposielať v SMS správe. Dobre honorované. Strava a ubytovanie pre modelov je počas vlasového seminára zabezpečená. Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac