CASTING

KOMPARZ DO FILMU - "BEŽCI A DIVÁCI"

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie filmu, hľadáme bežcov, rekreačných aj profesionálnych a tiež nebežcov ako divákov bežeckých pretekov.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 07.10.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 07.10.2021

Miesto: Bratislava - Železná studnička

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme fyzicky zdatné ženy a mužov vo veku od 14 rokov. Na vzhľade nezáleží. Účinkujúci budú na obraze bez textu. Účinkujúci stvárnia bežcov a divákov na bežeckých pretekoch.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie bude prebiehať vo ŠTVRTOK t.j. 7.10. v Bratislave (Železná studnička).

Stretnutie: 6:00 v Bratislave (adresu miesta pošleme vybraným komparzistom), kde prebehne testovanie na Covid19 všetkých účinkujúcich (testovanie z ústnej dutiny). Následne budú všetci účinkujúci prepravení na Železnú studničku, kde prebehne samotné nakrúcanie. Časovo treba rátať s celým dňom.


Vybraným komparzistom sa ozveme 6.10. formou potvrdzovacieho emailu.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac