CASTING

LODE A JACHTY VIEDEŇ

ONLINE

Na pripravovaný event pre klienta (talianský výrobca textilu pre lode a jachty), hľadáme sympatické ženy a mužov, ktorí by sa zhostili úlohy hostesky/promotéra.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 15.02.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 10.02.2019

Miesto: Rakúsko - Viedeň

Honorár: 150€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme sympatické ženy a mužov so športovou postavou vo veku od 18 do 30 rokov, Podmienka: vyžaduje sa základná znalosť anglického jazyka (min. komunikatívná úroveň), znalosť talianskeho jazyka je výhodou.

Doplňujúce informácie

Náplň práce: šírenie dobrej nálady, vítanie hostí a rozdávanie welcome drinkov, usádzanie hostí a výpomoc pri obsluhe hostí. Event sa uskutoční v showroome spoločnosti vo Viedni - zabezpečený transfer z Bratislavy do Viedne a späť. Honorované sumou 150€/deň. Pracovným dňom sa rozumie pracovná doba v čase od 16:00 do 00:00 hodiny (zabezpečená večera a občerstvenie).

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac