CASTING

DETSKÝ HEREC DO SERIÁLU - ''TALENT''

ONLINE

Do známeho seriálu na vedlajšiu postavu hľadáme chlapca. Máte doma mladý herecký talent?

Určené pre: deti muži

Dátum účinkovania: 01.10.2021

Dĺžka účinkovania: 5 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.10.2021

Miesto: Bratislava

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme chlapca vo veku od 3 do 5 rokov s hnedými vlasmi, ktorí sa zhosti vedľajšej postavy v seriáli. Prioritne hľadáme smelý typ, ktorý sa nezľakne veľkého kolektívu a kamier. Na výške postavy nezáleží.

Doplňujúce informácie

Momentálne Vám však nevieme povedať, či pôjde o dlhodobejšiu spoluprácu alebo len o 5 nakrúcacích dní. Nakrúcanie bude prebiehať v Bratislave. Zabezpečený odvoz a strava (vrátane zákonného zástupcu dieťaťa). Rodičov vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií o kamerových skúškach, ktoré sa uskutočnia v Bratislave (najneskôr do 1.10.). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-09-20

Kde a ako študovať herectvo?

Herecká kariéra často nie je priamočiara a jednoduchá cesta. V záplave konkurencie je dôležitý nielen talent, ale aj šťastie a zápal. Na Slovensku a...

čítať viac
2021-08-20

Ako sa obliecť na rôzne typy fotení a ako pritom podčiarknuť svoju osobnosť?

Fotenie s profesionálnym fotografom môže prebiehať rôzne. Buď má fotograf štýlovo zariadený vlastný ateliér, fotí v štúdiu s neutrálnym pozadím...

čítať viac