CASTING

KOMPARZ DO KRIMINÁLNEHO KINOFILMU

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie kinofilmu zahraničnej produkcie hľadáme komparzistov, ktorí stvárnia postavy kriminalistických technikov zaisťujúcich stopy na mieste činu.

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 04.12.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 02.12.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 70€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme ženy vo veku od 35 do 50 rokov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Požadovaná výška postavy:  od 170cm do 185cm kvôli kostýmom.

Doplňujúce informácie

Nakrúcať sa bude v Bratislave (presné informácie o lokácií upresníme vybraným uchádzačom). Čas nakrúcania od 16:00 - 4:00 hodiny rána - POZOR!I pôjde o nočné nakrúcanie obrazov. Účinkovanie je honorované sumou: 70€/osoba (cesta sa neprepláca/ideálne pre domách alebo z okolia). Vybraným komparzistom sa ozveme do 2.12. formou potvrdzovacieho emailu.


**Podmienkou je absolvovať 2.12. PCR test, ktorý hradí produkcia. **

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac