CASTING

ÚČINKUJÚCI DO RELÁCIE - ''VEZMI SI MA''

ONLINE

Hľadáme odvážne ženy pre novú emotívnu reality show! Ste v dlhodobom vzťahu a túžite po svadbe, ale váš partner sa k žiadosti o ruku stále nemá? Nastal čas vziať veci do vlastných rúk!

Určené pre: ženy

Dátum účinkovania: 01.07.2024

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.09.2024

Miesto: celé Slovensko

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Vek: 18+

Dlhodobý vzťah (minimálne 2 roky)

Ochota zdieľať svoj príbeh pred kamerami


Hľadáme šťastné páry bez ohľadu na to, či ste heterosexuálny párik, párik rovnakého pohlavia, či ste mladí alebo starí, žijete v meste alebo na dedine - táto výzva je pre vás, pre všetky páry na Slovensku, ktoré sa milujú a sú pripravené spoločne kráčať do budúcnosti.

Doplňujúce informácie

Nová reality show "Marry Me Now" hľadá ženy, ktoré sú pripravené prekvapivo požiadať svojho partnera o ruku priamo pred kamerami.


Čo vás čaká: Pomôžeme vám zorganizovať rozprávkovú svadbu. Váš partner nebude o ničom vedieť. V deň D sa ho spýtate: "Vezmeš si ma TERAZ?"


Nepremeškajte túto jedinečnú šancu posunúť svoj vzťah na ďalšiu úroveň!

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac