CASTING

KOMPARZ SERIAL TV JOJ

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie, hľadáme komparzistov: mužov, ženy a deti, ktorí by stvárnili postavy okoloidúcich návštevníkov a zákazníkov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu. Nevyžaduje sa žiadne špeciálne oblečenie.

Určené pre: ženy deti muži

Dátum účinkovania: 03.07.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 01.07.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 20€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme komparzistov: mužov, ženy a deti, ktorí by stvárnili postavy okoloidúcich návštevníkov a zákazníkov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 10:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - nábrežie Dunaja Eurovea - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom a v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac