CASTING

KOMPARZ DO TV REKLAMY - ''RTVS''

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie televíznej reklamy nového jesenného formátu pre televíziu RTVS, hľadáme komparzistov: ženy a chlapcov, ktorí stvárnia rôzne postavy.

Určené pre: ženy deti

Dátum účinkovania: 18.08.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 14.08.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 100€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme energické ženy vo veku od 35 do 45 rokov a veselých chlapcov vo veku od 8 do 11 rokov. Na výške postáv a vzhľade nezáleži. Účinkujúci budú na obraze bez textu.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie vo večerných hodinách! Miesto nakrúcania: Bratislava - centrum mesta, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 100€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v pondelok t.j. 16.8. o 10:00 hodine). 

*Dbajte na kvalitu priložených fotografii - ideálne na jednofarebnom (bielom) pozadí !

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac