CASTING

FOTOMODELING - ''H-HOTEL''

ONLINE

Na pripravované fotenie fashion editoriálov pre hotelový magazín (novo otvoreného luxusného hotelového rezortu Hilton*****), hľadáme enerických modelov pre potreby prezentácie produktov a služieb hotela.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 02.05.2022

Dĺžka účinkovania: 2 dní

Dátum uzávierky castingu: 30.04.2022

Miesto: Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa

Honorár: 620€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Mužov vo veku od 23 rokov s výškou postavy nad 180cm, s tmavými krátkymi aj s dlhými vlasmi, s fúzmi, s bradou aj bez nej.


Ženy vo veku od 18 rokov s výškou postavy nad 175cm, s polodlhými až dlhými vlasmi v rôznych farebných odtieňoch hnedá, svetlo hnedá, tmavá a špinavá blond. Podmienka: vyžaduje sa zdravé sebavedomie a skúsenosť s pózovaním pred fotoaparátom. Bez viditeľných tetovaní!

Doplňujúce informácie

Termíny fotenia: 2-3.5.2022 (2 dni) Hilton Rijeka Costabella Beach Resort & Spa, Chorvátsko. Honorované sumou: 620€/osoba (*odvoz z Bratislavy, ubytovanie, strava. PRÁVA - sign for all the free credit for the use of the pics). Model/ka získa profesionálne fotografie, ktoré môže zahrnúť do svojho portfólia.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac