CASTING

KOMPARZ DO REKLAMY - ¨GASTRO¨

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie pre klienta (veľkoobchod gastro zariadení) hľadáme komparzistov, ktorí by stvárnili rôzne postavy gastro prevádzky. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 05.07.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 04.07.2021

Miesto: Žilina

Honorár: 40€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 18 do 25 rokov. Na výške postavy a vzhľade vôbec nezáleží.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 14:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Žilina - centrum mesta, bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. . Honorované sumou: 40€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v sobotu t.j. 3.7. o 10:00 hodine). 

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac