CASTING

KOMPARZ - ŠPORTOVCI

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie pre klienta (celosvetovo známa spoločnosť pre vývoj navigačných prístrojov využívajúce GPS), hľadáme komparzistov: mužov a ženy vo veku od 23 do 40 rokov, ideálne so športovou postavou. Komparzisti stvárnia postavy športovcov, poukazujúcich na široké možnosti využitia navigačných prístrojov. Pôjde o jednoduchý komparz bez textu s prirodzeným vystupovaním pred kamerou.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 30.07.2019

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 28.07.2019

Miesto: Bratislava

Honorár: 55€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov a ženy vo veku od 23 do 40 rokov, ideálne so športovou postavou.

Doplňujúce informácie

Zabezpečené športové oblečenie a športová obuv. Nakrúcanie v čase od 9:00 do 12:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava - Nové Mesto - presné informácie o lokácií budeme rozposielať emailom.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac