CASTING

FOTENIE DO FOTOBANKY - ''SENIOR''

ONLINE

Na pripravované fotenie materiálov pre fotobanku senior house, hľadáme mužov aj ženy, ktorí sú ochotní nechať sa odfotografovať pri denných činnostiach. Fotografie budú použité, ako ilustračné pre reklamné materialy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 23.03.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 23.03.2022

Miesto: Poprad okolie, Tatry

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatické ženy vo veku od 55 do 75 rokov a sympatických mužov vo veku od 55 do 70 rokov. Na výške postáv a vzhľade nezáleží. 

Doplňujúce informácie

Fotenie v čase od 9:00 do 15:00 hodiny. Miesto fotenia: Poprad - Tatry, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 22.3. o 16:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac