CASTING

FOTOMODELING - ''DKEFKY'' - BRATISLAVA

ONLINE

Na pripravované produktové fotenie pre klienta (slovenská spoločnosť vyrábajúca drevené zubné kefky) hľadáme charizmatické typy fotomodelov mužov a žien.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 19.08.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 17.08.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 360€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme fotomodelov vo veku od 18 do 30 rokov. Ženy: brunet/ryšavé typy vlasov, muži: tmavšie typy vlasov. Prioritne hľadáme charizmatické typy, ktoré majú pekný úsmev, zdravý chrup a peknú pleť (plné pery, zelené a modré oči sú výhodou, nie je podmienkou). Vyžaduje sa zdravé sebavedomie a vystupovanie bez stresu s pózovaním pred fotoaparátom.

Doplňujúce informácie

Online casting na základe fotografií sa uskutoční v UTOROK t.j. 17.8.2021 o 10:00 hodine. Termín fotenia: 19.8.2021 (1 deň), v čase od 8:00 do 16:00 hodiny v štúdiu v Bratislave - presné informácie o lokácií upresníme emailom a v SMS správe.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac