CASTING

KOMPARZ - ŽILINA (DOKUMENT)

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie dokumentárneho videa pre odborné školy, hľadáme komparzistov, s tmavými vlasmi a s výškou postavy nad 170cm, ktorí by stvárnili postavy učňov. Úlohou komparzu bude vystupovanie v škole, na prednáške a následne si budú skúšať prácu v dielni.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 23.05.2018

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 22.05.2018

Miesto: Žilina

Honorár: 0€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Mladí muži vo veku od 17 do 19 rokov.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 8:00 do 12:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Žilina - presné informácie o lokácií upresníme neskôr. DOBRE HONOROVANÉ! - PRÁVA - neobmedzené použitie na internete a offline premietanie priamo na školských prezentáciách (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). V prípade záujmu, napíšte email s predmetom "CECH" v samotnom emaile uveďte +celé meno +ročník narodenia +výška +tel. číslo +mesto bydliska +priložte svoju AKTUÁLNU fotografiu! emaily s chýbajúcimi údajmi nespracovávame! na emailovú adresu: casting@komparz.tv . Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať emailom a telefonicky ohľadom bližších informácií.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2021-11-22

Traja slávni módni návrhári. Aká bola ich cesta za úspechom?

Móda je dnes neoddeliteľne spätá s životným štýlom a vyjadrením osobitosti. Veľké významné značky moderných dizajnérov predávajú svoje produkt...

čítať viac
2021-10-11

NOVÁ ZOZNAMOVACIA ŠOU ''NAKED ATTRACTION''

Na Slovensko prichádza nová kontroverzná zoznamovacia šou. Zoznamovať sa môžu všetci, zoznamka nemá obmedzenia a je vhodná pre všetkých slobodných ...

čítať viac