CASTING

KOMPARZ - ‘’INSPEKTOR’’

ONLINE

Na pripravované nakrúcanie obrazov, hľadáme komparzistov: mužov s výrazným vzhľadom (brada a fúzy nie sú prekážkou). Pôjde o jednoduchý komparz s jednou vetou na kameru.

Určené pre: muži

Dátum účinkovania: 14.04.2021

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 13.04.2021

Miesto: Bratislava

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme mužov vo veku od 40 do 55 rokov, s výškou postavy nad 175cm, ktorí by stvárnili postavy inšpektorov práce. Suverénne vystupovanie výhodou. Vyžaduje sa business oblečenie - oblek.

Doplňujúce informácie

Nakrúcanie v čase od 9:00 do 11:00 hodiny. Miesto nakrúcania: Bratislava, Staré Mesto - bližšie organizačné informácie obdržíte emailom. Honorované sumou 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr v utorok t.j. 13.4. o 15:00 hodine). 


*Všetci účinkujúci majú zabezpečené bezplatné antigénové testovanie na COVID-19.

vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac