CASTING

FOTENIE DO FOTOBANKY - ''SOC''

ONLINE

Na pripravované fotenie materiálov pre fotobanku (Sociálna poisťovňa), hľadáme mužov aj ženy, ktorí sú ochotní nechať sa odfotografovať pri denných činnostiach. Fotografie budú použité, ako ilustračné pre reklamné materialy.

Určené pre: ženy muži

Dátum účinkovania: 08.10.2022

Dĺžka účinkovania: 1 dní

Dátum uzávierky castingu: 06.10.2022

Miesto: Košice

Honorár: 50€

Zdieľať na facebooku

Požiadavky na záujemcu

Hľadáme charizmatické ženy vo veku od 55 do 75 rokov a sympatických mužov vo veku od 55 do 70 rokov. Na výške postáv a vzhľade nezáleží. 

Doplňujúce informácie

Miesto fotenia: Košice, bližšie organizačné informácie upresníme emailom a v SMS správe. Honorované sumou: 50€/osoba (cesta sa neprepláca / ideálne pre domácich alebo ľudí z okolia). Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky a e-mailom ohľadom bližších informácií (najneskôr vo štvrtok t.j. 6.10. o 16:00 hodine). 


vytvor si účet a staň sa členom komparz.tv

Komparz.tv je vzrušujúca komparzová platforma pre nové tváre, ctižiadostivých umelcov a profesionálnych aj amatérskych modelov. Naša komparzová sieť spája jednotlivcov s renomovanými agentúrami, s filmovými a televíznymi produkciami, s fotografmi a s profesionálmi z oboru fashion zo Slovenska a Čiech. Naša unikátna databáza a služby sú pravidelne využívané partnermi na hľadanie a objavovanie nových talentov.

Vytvor si účet

MEDIA

Aktuálne informácie najmä zo sveta televízie a fashion modelingu.

2024-03-21

Prima mieri na Slovensko: Nové televízne stanice už čoskoro!

Skupina Prima, líder na českom televíznom trhu, oficiálne oznámila svoje zámery vstúpiť na slovenský mediálny trh a predstaviť nové televízne stani...

čítať viac
2023-12-12

Trend bez nohavíc je skutočne na vzostupe

Áno, dámy a páni, deje sa to naozaj. Trend bez nohavíc rozkvitá (alebo by sme mali povedať, že odhaľuje všetko?). V poslednej dobe to vyzerá, že ka...

čítať viac